Prozradíme vám tajemství

Se stále rostoucím rozšiřováním internetu a zejména jeho rychlosti a dostupnosti ve všech koutech naší malé zemičky, roste také počet uživatelů internetu. Ten není dávno jen doménou mladé generace nebo IT specialistů. Hodně tomu napomáhají i mobilní zařízení připojená k internetu, ať už to jsou mobilní telefony nebo tablety.

A také čím dál tím více lidí využívá internet i k vyhledávání informací a procházení nabídek nemovitostí nezústává pozadu. Podle našich odhadů to je až 90% zájemců o nové bydlení, kteří svůj první kontakt s nemovitostí učinili přes internet. Pouhých 9% vyhledává nemovitosti v klasických papírových tiskovinách a 1% na vývěskách realitních kanceláří.

Zajímavostí je také sledovat, co na internetu lidé nejčastěji dělají. Kromě zábavy je to samozřejmě vyhledávání informací. Ty se pak k uživatelům mohou dostávat různými způsoby – ať už jako čistě textové informace, nebo informace za pomocí obrázků a piktogramů a nebo videa. A právě video vzrostlo v posledních pěti letech až i 100% !

Jaké je tedy naše tajemství?

Využijte popularity videa a začleňte jej do svého marketingu. Nenechte si ujet vlak.